Dietetyk Złotów.

Jak dobrze wiadomo organizm każdego z nas jest zupełnie inny, dlatego też dieta dla każdego z nas powinna być dobierana indywidualnie. Dieta skuteczna dla Twoich znajomych nie oznacza że będzie odpowiednia dla Ciebie.

Wielu zgłaszających się do nas pacjentów, miało już za sobą wiele długich i bezskutecznych diet po których nie zauważyli jakiejkolwiek różnicy w swoim ciele. Tego typu diety dla osób z miast takich jak Piła, czy też Złotów są bardzo zniechęcające do dalszego działania i walki o swoje zdrowie.

Gabinet dietetyczny Złotów.

Oczywiście dieta może być efektywna i nie uciążliwa dla naszego życia codziennego czy też nie musi na tym cierpieć nasze życie towarzyskie. Pomogę Tobie dobrać dietę adekwatną do stanu metabolicznego organizmu, dzięki czemu poczujesz w sobie zmianę! Odpowiedni dobór pożywienia w połączeniu z planem treningowym zmieni ciało o 360 stopni.

W naszym gabinecie dietetycznym stawiamy głównie na diagnostykę, nie dobieramy naszych porad dietetycznych na “widzimisię”, zanim rozpoczniemy cały proces diety przeprowadzimy pełne badania organizmu. Wszystko to ze względu na Twoje zdrowie oraz skuteczność zastosowania odpowiedniej diety.